Özgeçmiş

WEBKALE 2005 yılında Çanakkale'de hizmet vermeye başlamış 2012 yılında Bilişim Center Firmasına devredilmiştir. Şu an Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Gelecek teknolojileri yakından takip eden WEBKALE, her geçen gün mevcut ürün yelpazesine yeni bir ürünü eklemektedir.  Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen WEBKALE, bir çok seçkin firmaya web yazılım, otomasyon programı, grafik tasarım gibi başlıklarda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Değerlerimiz:

Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

Hedeflerimiz:

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.